Ημερομηνία:
Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022
Προορισμός:
Οδός Περικλέους, Ελευσίνα
Απευθύνεται:
Μόνο για μέλη
Τα μέλη αναλαμβάνουν την μετακίνηση και τυχόν έξοδα
Η Φωτογραφική Λέσχη Ελευσίνας διοργανώνει φωτογραφικό περίπατο στην οδό Περικλέους, την Κυριακή 20 Φεβρουαρίου 2022. Μετά τον περίπατο θα ακολουθήσει η κοπή της πρωτοχρονιάτικης βασιλόπιτας.
Ο/η τυχερός/ή που θα βρει το φλουρί θα παράλαβει το φωτογραφικό λεύκωμα της Δήμητρας Κίτσιου με τίτλο "Inverse Trajectories / Αντίστροφες Τροχιές" (2021), δώρο από την Δήμητρα Κίτσιου.
![](https://photoclub-elefsina.gr/images/draseis/5-eksormiseis/perikleous/01-ee.jpg)
© Ελισσάβετ Ευσταθίου
![](https://photoclub-elefsina.gr/images/draseis/5-eksormiseis/perikleous/02-afp.jpg)
© Αγάπη Φεσατίδου Ψαρράκη
![](https://photoclub-elefsina.gr/images/draseis/5-eksormiseis/perikleous/03-el.jpg)
© Ελένη Λιούλη
![](https://photoclub-elefsina.gr/images/draseis/5-eksormiseis/perikleous/04-va.jpg)
© Βούλα Ανδρώνη
![](https://photoclub-elefsina.gr/images/draseis/5-eksormiseis/perikleous/05-va.jpg)
© Βούλα Ανδρώνη
![](https://photoclub-elefsina.gr/images/draseis/5-eksormiseis/perikleous/06-va.jpg)
© Βούλα Ανδρώνη
![](https://photoclub-elefsina.gr/images/draseis/5-eksormiseis/perikleous/07-va.jpg)
© Βούλα Ανδρώνη